Náš Penzion

Ubytování v Bedřichově - Penzion Domeček

Obec Bedřichov v Jizerských horách je malé horské rekreační středisko zimních i letních sportů. V zimě je známá pořádáním velkého běžeckého závodu Jizerská padesátka, která se pořádá na tzv. Lyžařské magistrále. Na svazích Bedřichova je několik lyžařských vleků s upravenými sjezdovkami.

V létě je zde možné využít Jizerskou magistrálu nejen k cyklistickým sportům, ale i k velice oblíbené pěší turistice.

Bedřichov je nedaleko měst Liberce a Jablonce. V Liberci jsou velké plavecké bazény, zoologická i botanická zahrada, galerie i divadla i velká nákupní střediska. Nedaleko je i světoznámý Ještěd, který tomuto kraji dominuje svojí televizní věží, z jejichž ochozů je možné hledět na Lužické hory,  Máchovu jezeru, nebo na hrad Bezděz.

Jablonec má zajímavé muzeum bižuterie, kde lze zakoupit i světoznámou skleněnou bižuterii.

Obě tato města jsou propojena s Bedřichovem autobusovými spoji.

V samotném Bedřichově jsou dva obchody se smíšeným zbožím i pošta. Je zde několik restaurací, malé lesní koupaliště a stanice horské služby. Bedřichov je vhodné místo pro klidnou rodinnou dovolenou strávenou na čerstvém povětří, daleko od rušných měst.

 

 

Penzion Domeček - Jak to u nás vypadá?


Pro lepší představu o tom, jak to u nás vypadá, jsme připravili galerii fotografií nejen z našeho penzionu, ale také z jeho blízkého okolí.

 

 

Ověřte si dostupnost ubytování v Penzionu Domeček

Max 1000 znaků
Napište nám

Penzion Bedřichov

Penzion Domeček je vyhledávaným místem díky rodinné atmosféře a osobnímu přístupu majitelů, kteří se pro Vás snaží již dvacet let zpříjemnit pobyt v Bedřichově a učinit ho tak neobyčejným zážitkem.

Kontaktní informace

 
Adresa penzionu:
Bedřichov 183, Jablonec nad Nisou
 
Telefon pro rezervace:
+420 605 738 608
 
Kontaktní email:

stransky.bedrichov@seznam.cz

Doufáme, že se Vám u nás v Bedřichově bude líbit a budete se k nám rádi vracet.


Penzion Domeček je na Facebooku:
Penzion Domeček je na Facebooku