Ubytování

Ubytování v Penzionu Domeček

Pro celoroční ubytování v našem penzionu jsou k dispozici dva apartmány se samostatným vchodem.

Jeden je jednoložnicový, se čtyřmi lůžky. Součástí je obývací pokoj se selským nábytkem a TV-SAT. Kuchyňský kout je vybaven dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnkou, varnou konvicí, potřebným stolním i varným nádobím, mycím dřezem a lednicí. V apartmánu je samozřejmě také koupelna se sprchou a WC.

Druhý apartmán je dvouložnicový, s celkem šesti lůžky a dvěma přistýlkami. Vybavení je obdobné jako ve čtyřlůžkovém apartmánu. Oba apartmány mají vyhřívanou podlahu. V apartmánech se nekouří a po příchodu z venku se přezouvá do domácí obuvi. K venkovnímu posezení slouží terasa.

Po dohodě je možné přidat i dětskou postýlku, nebo židličku pro kojence. Pro úschovu lyží máme lyžárnu a hostům je k dispozici i pračka a sušička prádla. Kola i kočárky je možné uložit do garáže která v zimě slouží také pro mazání lyží.

Wifi je v celém objektu!

Parkování přímo před domem.

 

 

Penzion Domeček - Jak to u nás vypadá?


Pro lepší představu o tom, jak to u nás vypadá, jsme připravili galerii fotografií nejen z našeho penzionu, ale také z jeho blízkého okolí.

 

 

Ověřte si dostupnost ubytování v Penzionu Domeček

Max 1000 znaků
Napište nám

Penzion Bedřichov

Penzion Domeček je vyhledávaným místem díky rodinné atmosféře a osobnímu přístupu majitelů, kteří se pro Vás snaží již dvacet let zpříjemnit pobyt v Bedřichově a učinit ho tak neobyčejným zážitkem.

Kontaktní informace

 
Adresa penzionu:
Bedřichov 183, Jablonec nad Nisou
 
Telefon pro rezervace:
+420 605 738 608
 
Kontaktní email:

stransky.bedrichov@seznam.cz

Doufáme, že se Vám u nás v Bedřichově bude líbit a budete se k nám rádi vracet.


Penzion Domeček je na Facebooku:
Penzion Domeček je na Facebooku